Коментарі

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
john (анонімно) 14 березня 2011  Як українські виконавці володіють українською? А кому варто звернутися до репетиторів?

Стаття "ніачьом". Співаки спрощують вимову, пом’якшують звуки чи продовжують їх звучання і т. д. не тому, що вони "русифіковані", а щоб пісня була мелодійною і звучала приємно. Вони ж не РЕП читають і не диктори на радіо. До того ж, ці "помилки" створюють певний авторський стиль виконання, додають впізнаваності виконавцям. В селах ще й не так пом’якшують вимову закінченнями, наголосами і шиплячими ("дививсі, ше один грамотний"). Чудесне доведення до абсурду теми української вимови та ще й такими розумними словами. Автор реально далекий від музики. Слідуючи його логіці, усякий вокал, при якому модифікується звучання слів (оперний спів, скрімінг, брутал і т. д.), є неправильним і не має права на існування.
P. S. "Проаналізувавши орфоепічні помилки на прикладі сучасних українських гуртів, в можемо говорити..." - пиши, бля, грамотно!!1111

 
 
Анастасія (анонімно) 6 березня 2011  Як українські виконавці володіють українською? А кому варто звернутися до репетиторів?

Вибачте, будь ласка, але яка до біса асиміляція за глухістю?
В українській мові уподібнення такого виду відбувається лише в словах: кігті, вігті, нігті, дьогтю. До того ж, наскільки я знаю, в поезіях доволі часто використовується дещо видозмінена мова. Так само можна розкритикувати абсолютно всіх письменників і музикантів.

Транскрипція слова дивишся має такий вигляд: [дивис'я]. Спрощення приголосних ніхто не відміняв ні у письмі, ні у вимові.

Тобто, автор статті сам має доволі специфічне бачення української мови. До того ж, на мою думку, в статті занадто розкритиковані особливості мовлення співаків.
Я сама занадто м'яко вимовляю шиплячі, і це далеко не вплив російської, китайської чи англійської мови. Логопед мені в допомогу хD

 
 
 
 
Сторінки: 512345next
    Ctrl →